EKONTO RAIFFEISENBANK - SKVĚLÝ ÚČET OD RAIFFEISEN

eKonto RB je běžný účet, který platí vám

kontakt  |  novinky z eKonta RB  |  běžné bankovní účty

Jste zde: eKonto Raiffeisenbank >  Zhodnocení financí podnikatelů v Raiffeisen bank

NOVINKY Z EKONTA

Zhodnocení financí podnikatelů v Raiffeisen bank

Pozornost bank je často soustředěná především na fyzické osoby a nabídka pro podnikatele značně pokulhává. Přitom právě tato sociální skupina potřebuje dobré bankovní služby nejvíce a podnikatelé si také dávají největší pozor na výběr banky.

Raiffeisen bank nabízí v současné době několik typů běžných účtů pro podnikatele, odvíjejících se podle toho, ve kterém stupni svého podnikatelského záměru se právě nacházíte. Vedle běžných účtů však banka nabízí také účty pro zhodnocení podnikatelských financí.

Podnikatelské eKonto FLEXI

Prvním takovým účtem je Podnikatelské eKonto FLEXI. Na tento účet si můžete uložit peníze až do výše 30 mililionů Kč a ty pak budou úročeny speciální úrokovou sazbou ve výši 0.5 %. Podnikatelské eKonto FLEXI je v podstatě spořicí účet pro firmy s velmi krátkou výpovědní lhůtou: 14 dní. Účet je možné obsluhovat přes internetové bankovnictví a jediný požadavek je mít založen jeden z běžných podnikatelských účtů (START, ŽIVNOST, BUSINESS nebo KOMPLET).

Podnikatelské eKonto PLUS - spořící účet pro firmy

Druhým pro podnikatele zajímavým účtem je pak Podnikatelské eKonto PLUS. Tento typ spořicího účtu je úročen 0.3 % a se svými penězi můžete disponovat volně, bez jakékoliv výpovědní lhůty. Zřízení, vedení a bezhotovostní transakce u tohoto účtu jsou zdarma a navíc máte v ceně službu Inteligentní spoření, která automaticky zajišťuje převody mezi běžným a spořícím účtem podle vámi zadaných kritérií. Podmínkou je stejně jako v předchozím případě mít založen běžný podnikatelský účet.

Crowdfunding - podpora pro podnikatele

Raiffeisen bank je si vědoma toho, že na trhu chybí určitý druh sortimentu pro podnikatele a snaží se na to reagovat. Kromě jiného Raiffeisen bank loni na podzim začala vlastní crowdfundingovou platformu www.odstartovano.cz, která pomáhá začínajícím podnikatelům získat vstupní finance. Nápad propojit banku a crowfunding byl zařazen mezi první tři místa soutěže Best Innovator 2014.

Zveřejněno: 24. 5. 2015

PROČ SI ZŘÍDIT EKONTO RAIFFEISEN BANK?

  • bonus 20 Kč měsíčně na váš účet
  • sleva 1% na úrocích z hypotéky
  • bonus 1% na spořícím účtu
  • platíte jen za využívané služby
  • spořící účet s úrokem přes 2%
  • špičkové internetové bankovnictví
  • až 9 měn na jednom účtu
  • zřízení online
  • zázemí silné banky Raiffeisen

MAJITEL EKONTA RB

eKonto mám 4 roky a za tu dobu jsem na bonusech získal více jak 1000 korun a ušetřil jsem tisíce z úroků na hypotéce. Díky!

Ladislav Novák, 40 let, Napajedla

BĚŽNÉ ÚČTY

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky Raiffeisenbank, ty najdete na www.rb.cz