EKONTO RAIFFEISENBANK - SKVĚLÝ ÚČET OD RAIFFEISEN

eKonto RB je běžný účet, který platí vám

kontakt  |  novinky z eKonta RB  |  běžné bankovní účty

Jste zde: eKonto Raiffeisenbank >  Bezúročná rezerva na e-kontu

NOVINKY Z EKONTA

Bezúročná rezerva na e-kontu

Jedním z produktů, které Raiffeisen Bank zatím nabízí jako jediná na trhu je bezúročná rezerva ve výši 1000 Kč.

Bezúročná rezerva je množství financí, které můžete z účtu přečerpat, aniž byste museli platit poplatky nebo úroky z přečerpané částky. V praxi to znamená, že pokud se  stane, že při koupi zboží zaplatíte víc, než je váš aktuální zůstatek na účtu, konto vás pustí do mínusu a nebude to mít vliv na vaši důvěryhodnost z pohledu banky. Nevzniká zde žádný negativní záznam v registrech a nemusíte se bát, že vám na kontě naskáčou nepředvídatelné úroky.

Rezerva bez poplatku

Pokud máte eKonto KOMPLET nebo SMART (druhé zmíněné je při splnění určitých podmínek zcela zdarma), pak je bezúročná rezerva jednou ze služeb, jejichž sjednání a vedení je také bez jakéholkoliv poplatku. Banka tím pojišťuje klienty proti vzniku nepovoleného debetu a chrání je před placením úroků z povoleného debetu. Rezervu na kontu lze pak dále navýšit, přičemž původních 1000 Kč je z úročení osvobozeno.

Další služby zdarma k rezervě

Bezúročná rezerva na e-kontu může běžnému klientovi hodně usnadnit život. Snad každému z nás už se někdy stalo, že po nějaké době k nám domů přišel nepříjemný dopis, požadující nezanedbatelnou částku jako poplatek z nepovoleného debetu. V bankovním výpisu jsme pak zjistili, že  limit byl překročen nějakou bezvýznamnou platební transakcí, u které jsme si prostě neuvědomili, že se blížíme k překročení povoleného debetu. Bezúročná rezerva nás chrání před takovouto situací. Využitím určitého typu služeb je  možné nastavit zasílání sms klientovi v době, kdy se blíží k hranici nepovoleného přečerpání účtu, a navíc mu umožňuje v době potřeby přečerpat účet bez jakýchkoliv sankcí.

Ojedinělý produkt si získá i vás

Jak už bylo zmíněno v úvodu, bezúročná rezerva na eKontu je zatím na českém trhu velmi ojedinělým produktem, který přináší výhody oběma stranám. Jak bance, která je vděčná za spokojené klienty bez dluhů, tak klientům, kteří oceňují, že mohou využívat systém zabraňující placení zbytečných poplatků.

Zveřejněno: 2. 5. 2015

PROČ SI ZŘÍDIT EKONTO RAIFFEISEN BANK?

  • bonus 20 Kč měsíčně na váš účet
  • sleva 1% na úrocích z hypotéky
  • bonus 1% na spořícím účtu
  • platíte jen za využívané služby
  • spořící účet s úrokem přes 2%
  • špičkové internetové bankovnictví
  • až 9 měn na jednom účtu
  • zřízení online
  • zázemí silné banky Raiffeisen

MAJITEL EKONTA RB

eKonto mám 4 roky a za tu dobu jsem na bonusech získal více jak 1000 korun a ušetřil jsem tisíce z úroků na hypotéce. Díky!

Ladislav Novák, 40 let, Napajedla

BĚŽNÉ ÚČTY

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky Raiffeisenbank, ty najdete na www.rb.cz