EKONTO RAIFFEISENBANK - SKVĚLÝ ÚČET OD RAIFFEISEN

eKonto RB je běžný účet, který platí vám

kontakt  |  novinky z eKonta RB  |  běžné bankovní účty

Jste zde: eKonto Raiffeisenbank >  Hypotéka Raiffeisenbank

NOVINKY Z EKONTA

Hypotéka Raiffeisenbank

Co od Raiffeisen hypotéky očekávat?                                                                           

S  Raiffeisen hypotékou u vybraných typů úvěrů neplaťte žádné poplatky za vyřízení hypotéky. Během výstavby nebo  rekonstrukce nemovitosti  banka pro čerpání úvěru nevyžaduje předkládání faktur. Hypotéka může být použita účelově na investice do nemovitostí nebo libovolně bez prokazování účelovosti. 

Proč hypotéku od Raiffeisenbank?

S klienty se banka setkává v přátelském prostředí , naslouchá svým klientům a dbá na neustálé zlepšování služeb. V oblasti finančnictví má více než 140letou tradici. 

Jaké jsou výhody RB hypotéky?                 

Délku fixace úrokové sazby lze zvolit na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 nebo 15 let, nebo lze  popřípadě sjednat plovoucí sazbu odvozenou od jednoměsíční sazby PRIBOR.                                                                                      

Dále je výhodou jednoduchá koupě nemovitosti – projednání  Vaši hypotéky i bez podepsané kupní smlouvy či smlouvy o budoucí kupní smlouvě. Pomocí hypotéky lze financovat  koupi  nemovitosti v zahraničí .      

Až do okamžiku podpisu úvěrové smlouvy neplatíte žádné poplatky. Je zde  možnost tzv. čerpání na návrh na vklad zástavní smlouvy (není nutné čekat, až katastrální úřad povolí vklad zástavního práva) S S  Raiffeisen hypotékou  lze financovat i rekreační objekty či družstevní  byty.

Co dál ještě nabízí  Raiffeisen hypotéka?       

Neplatíte žádný sankční poplatek za nedočerpání méně než osmdesáti procent sjednaného objemu úvěru. Prostě se úměrně sníží měsíční splátka. U Raiffeisen hypotéky  jsou Nízké a transparentní poplatkya je zde Možnost úvěr předčasně bez jakýchkoli sankcí splatit. Hypotéku lze poskytnout i pokud budete svůj dům stavět sami, bez smlouvy o dílo s jedním dodavatelem. Banka nevyžaduje ani položkový rozpočet stavby. Celková suma rozpočtu  se jen uvedete do žádosti o úvěrK hypotéce je nabízeno pohodlné pojištění nemovitosti i životní pojištění přímo na pobočce banky - pojištění Raiffeisen TRIGA PLUS.

S  Raiffeisen hypotékou  získáte Jistotu, zkušenost a tradici ve financování bydlení. Financováním nemovitostí se Raiffeisenbank na českém trhu zabývá již od roku 1999a patří mezi čtyři největší poskytovatele hypoték na českém trhu. 

Jaké typy hypoték si můžeme u Raiffeisen  banky sjednat?

Hypotéka  Klasik – využití na pořízení nemovitosti k bydlení i jako investici do nemovitosti určené k pronájmu. dále slouží  v případě potřeby financování družstevního bytu či nemovitosti určené k individuální rekreaci.  

Hypotéku Klasik je možné využít při:koupi nemovitosti, koupi nemovitosti v zahraničí, financování družstevních bytů - úhrada za převod členských práv či úhrada členského podílu, dále k výstavbě nemovitosti, rekonstrukci nemovitosti, refinancování půjček a úvěrů použitých na koupi, výstavbu či rekonstrukci nemovitosti vypořádání majetkových poměrů - např. při rozvodu, dědictví, vypořádání SJM. U této hypotéky je  vstupní poplatek zdarma, mimořádné splátky zdarma opakovaně každý rok, výstavba nemovitosti bez dokládání faktur - peníze přímo na Váš účet, rychlé projednání úvěru hypotéku poskytujeme až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti splatnost úvěru: 5 až 30 let, k hypotéce je možné sjednat si jednoduše neúčelový doplňkový úvěr

Hypotéka Klasik Plus  slouží k financování  takových  záměrů, kdy není možné dočasně použít pořizovanou nemovitost k zajištění hypotečního úvěru.                                                                                            

Klasik Plus je tvořen dvěma na sobě závislými úvěry – nejprve se poskytne částečně zajištěný úvěr až na dobu 24 měsíců, který je po zřízení zástavního práva k financované nemovitosti následně splacen hypotečním úvěrem. S bankou však uzavřete jen jednu úvěrovou smlouvu a vyjma poplatku za správu úvěru nehradíte žádné jiné poplatky. Podmínkou poskytnutí tohoto typu úvěru je, že na začátku financování dáte do zástavy pozemek, na kterém se bude nalézat financovaná nemovitost.

Pro jaký typ investice se hodí?

Hypotéka Klasik Plus je zcela novým typem hypotečního úvěru, který Vám pomůže financovat takové záměry, kdy není možné dočasně použít pořizovanou nemovitost k zajištění hypotečního úvěru. Hodí se k financování výstavby montovaného rodinného domu, také k zahájení výstavby v situaci, kdy by Vám hodnota nemovitosti neumožňovala čerpání úvěru. 

Jaké typy nemovitostí lze financovat?

Jsou to bytové jednotky, ateliér, rodinný dům, bytový/obytný dům s max. 3 bytovými jednotkami, nebo vedlejší stavby a pozemky, pokud tvoří s nemovitostí funkční celek (garáže i samostatně stojící v rámci funkčního celku).

Offset je hypotéka pro lidi, kteří potřebují hypoteční úvěr, ale současně chtějí mít uloženou hotovost pro případ nepředvídaných výdajů.  Pomocí zápočtu úspor pomáhá snížit úrokové náklady hypotéky a výši měsíční splátky.

Po dočerpání úvěru Vám zřídí banka k offsetové hypotéce offsetový spořicí účet s nulovým úročením, na který si převedete své úspory. Měsíční úroky z hypotéky Vám banka pravidelně účtuje pouze z rozdílu mezi nesplacenou jistinou úvěru a zůstatkem spořicího účtu. Prostředky na spořicím účtě jsou tak fakticky zhodnoceny stejnou sazbou jako hypoteční úvěr. Díky tomu můžete výrazně ušetřit na úrocích za hypotéku. Prostředky ze spořicího účtu můžete kdykoli vybrat.

Variabilní hypotéka –  pro pohotovou rezervu na svém účtu v bance na nepředvídané výdaje. Umožňuje  konsolidovat stávající závazky u jiných bank. Máte zde možnost ovlivnit splácení hypotečního úvěru dle své okamžité finanční situace. Variabilní hypotéka Vám umožní libovolně čerpat, snižovat vyčerpanou částku vklady na účet, čerpat opakovaně, odložit splátku apod.

Hypotéka Profit - specializovaná na komerční nemovitosti určené k následnému pronájmu - hypotéka jako investice. Na splácení hypotéky můžete navíc použít i budoucí příjmy z nájemného. Tyto příjmy se k Vašim běžným příjmům přičítají již v okamžiku, kdy o hypotéku žádáte a podstatně tak zvyšují Vaše šance na získání hypotéky.

Equi hypotéka - bez dokládání příjmu.hypotéku poskytujeme až do 50 % zástavní hodnoty nemovitosti, splatnost úvěru: 5 až 20 let

Rádcova hypotéka

Pokud kupujete nemovitost a nejste zrovna znalec trhu, jistě oceníte Rádce, který vám pomůže, abyste se při nákupu nespálili. Naše Rádcova hypotéka Vám nabízí 5 služeb, v rámci kterých vám pomůžeme nejen vybrat vhodnou nemovitost.                           

 • VHODNOU HYPOTÉKU – Vybereme a spočítáme pro Vás správnou hypotéku.                                      
 • SPRÁVNOU NEMOVITOST – Pomůžeme Vám vyhledat nemovitost dle Vašich představ.                                          
 • ZNALOST STAVU – Zkontrolujeme technický stav nemovitosti a odhadneme náklady na odstranění vad a rizik
 • LEPŠÍ CENU – Vyjednáme reálnou cenu a dohodneme podmínky koupě.                                                    
 • KOREKTNÍ SMLOUVU A ODHAD – Zajistíme certifikovaný odhad a necháme zkontrolovat všechny potřebné smlouvy.

Raiffeisen banka 

Je součástí Raiffeisen Bank International AG, která je dceřinou společností Raiffeisen Zentralbank Österreich AG (RZB). V České republice nabízí bankovní služby pro soukromou i podnikovou klientelu. Tyto služby poskytuje na svých pobočkách, v klientských a hypotečních centrech.  Raiffeisenbank a. s. patří mezi největší a nejvýznamnější banky v  v České republice. Na českém trhu od roku 1993, jméno Raiffeisen má ve světě už více než 140 letou tradici. Skupina Raiffeisen  se podílí na na poli výzkumu trhu a poradenství.

 

PROČ SI ZŘÍDIT EKONTO RAIFFEISEN BANK?

 • bonus 20 Kč měsíčně na váš účet
 • sleva 1% na úrocích z hypotéky
 • bonus 1% na spořícím účtu
 • platíte jen za využívané služby
 • spořící účet s úrokem přes 2%
 • špičkové internetové bankovnictví
 • až 9 měn na jednom účtu
 • zřízení online
 • zázemí silné banky Raiffeisen

MAJITEL EKONTA RB

eKonto mám 4 roky a za tu dobu jsem na bonusech získal více jak 1000 korun a ušetřil jsem tisíce z úroků na hypotéce. Díky!

Ladislav Novák, 40 let, Napajedla

BĚŽNÉ ÚČTY

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky Raiffeisenbank, ty najdete na www.rb.cz